8p noodles \o/
And 13p for a tin of peas which last several meals~
Then £5 for pizza…
This entry was posted on Tuesday, September 26th, 2006 at 2:38 am and is filed under reallife, school. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.